E-noviny

Chcete číst slovácký týdeník DOBRÝ DEN S KURÝREM v tradiční „novinové“ podobě, kdekoliv a kdykoliv si vzpomenete a k tomu ještě pořádně ušetřit? Pak právě pro Vás jsou zde e-noviny.

Jak e-noviny fungují

Ukázkové číslo E-novin
Prolistujte si ukázkové číslo

E-noviny fungují velmi jednoduše. Stačí, když si na jakémkoliv počítači, chytrém telefonu nebo tabletu otevřete v internetovém prohlížeči stránku www.ddk.cz a přihlásíte se svým uživatelským jménem a heslem, které si vytvoříte při objednávce e-předplatného.

Ihned poté se Vám spustí moderní prohlížeč, ve kterém si můžete velmi jednoduše listovat v aktuálním vydání týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM. Každá stránka jde velmi pohodlně zvětšit, takže přečíst jakýkoliv text nebo prohlédnout si fotky nebude vůbec žádný problém.

Navíc v rolovací liště budete mít vždy po ruce celý archiv Vámi předplacených novin. Kdykoliv se tak můžete vrátit i do starších vydání týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM a připomenout si dřívější událost nebo si přečíst předcházející články.

E-noviny nijak nezatíží Váš počítač, nikam si nic nemusíte ukládat, stačí Vám běžné připojení k internetu a Vaši knihovnu s novinami budete mít vždy při ruce.

Objednejte si e-noviny hned teď! Pokračujte zde >>>